Mieszkania Nowe Kraków

Jeżeli poszukujesz idealnego mieszkania w Krakowie to olśniewającym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, jakie pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu kapitalnych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w owym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale mające zwiększoną energooszczędność. Co więcej będą one posiadały osprzęt elektryczny i grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Nadto wszystkie ściany zostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie wyekwipowany w imponującą windę i wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną urządzone w idealne rolety zewnętrzne. Bezsprzecznie cały teren osiedla zostanie ogrodzony i zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał wspaniały plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę perfekcyjne miejsce, jakie warto zakupić, a z pewnością nikt z owego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli wręcz marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – mało tego w nowym mieszkaniu to perfekcyjne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to wspaniała, oddana już inwestycja, jaka jest umieszczona jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten idealny obiekt jest wyposażony między innymi w windę i garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Nadto cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Co więcej na terenie obiektu postawiony jest plac zabaw, a poza tym w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę doskonałe miejsce, w jakim warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas współczesne oraz wspaniale stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to doskonałe miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając tutaj nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort oraz wysoką wygodę oraz żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjacielskiej okolicy i sympatycznym sąsiedztwie to wspaniałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. Chwilowo w sprzedaży jest 4 gotowe kapitalne budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla pozyskany jest niezwykle atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte imponujące punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych zapewniają duży komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu oraz internetu, a co więcej cały teren jest ogrodzony i chroniony. Na dodatek posiadamy dostęp do kapitalnego placu zabaw dla dzieci. Niesłychanie dobrym elementem jest to, iż budynki są klimatyzowane. Następującym nader interesującym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak cudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to świetne miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, mające wspaniałą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze cudownym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Na pewno w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt został tak dokonany, że zaspokoi wyczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niegłośna okolica posiadająca czyste powietrze oraz zniewalający mikroklimat. Odnajduje się ona nieopodal Parku Jurajskiego, egzystującego obecnie enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Wolno korzystać z terenów idealnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza braku dostępu do jakichkolwiek usług, które oferuje stosunkowo niedalekie centrum Krakowa. Przez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. Żeby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów przewidziano nasyp ziemny z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze doskonałym rozwiązaniem dla nas i całej naszej rodziny. Imponująca lokalizacja, urocza okolica sprawi, iż każdy będzie niezwykle zadowolony z mieszkania w owym cudnym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeżeli chcesz zamieszkać w Krakowie i dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to kapitalnym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to przytulna willa w której zaprojektowano jedynie pięć wygodnych, nadzwyczaj efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, elegancką architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to szczerze świetne miejsce, które w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek umeblowany jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty mają obszerne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku uplanowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki limitowany jest tylko dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc imponujące miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak ślicznej okolicy oraz w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*